Domů

Jaro ve znamení pastelových tónů

 Nová kolekce šatů skladem

Co se Vám vybaví, když se řekne pastelová barva?


Vzpomenete si na pastelky ze školního penálu? Modrá, červená, žlutá, zelená? Nebo spíše jemné odstíny v pudrovém nádechu - lila, zelenkavá, lososová, růžová?

Já patřím do druhé kategorie, v pastelových tónech vidím něhu, jemnost a romantiku. Barva by to měla být krásně jemná, jako pohlazení.

Přesně taková je nová jarní moodní kolekce, jako pohlazení! Pastelové barvy střídají květinové motivy (o těch zase příště) a vše doplňuje také jemná krajka, která k šatům prostě patří.

Hodně trendy je nyní mentolová barva! Ta nás opravdu baví! Hodí se skvěle na jakoukoli příležitost, ale dokonalá bude hlavně v létě třeba na svatbě nebo zahradní party. Je to barva plná šťávy a sluší blondýnkám, zrzkám i brunetkám. Nás naprosto uchvátila kombinace mentolové s korálovou, stačí k mentolovým šatům jen drobné doplňky, psaníčko, lodičky nebo třeba šperk v korálové barvě a perfektní outfit, který rozhodně nikdo nepřehlédne je na světě!

Která pastelová barva se Vám líbí nejvíce? A jak to vlastně s "pastelkami" máte Vy? Napište nám do komentářů Váš názor! :-)

Z moody zdraví jarně naladěná Katka


Pastelové šaty


0 komentářů:

Děkuji, že jste tu a že jste moodní :-)