Domů

Jak nakoupit šaty přes internet?

Nakupování online samozřejmě není stejné, jako v kamenné prodejně.
 Jak vybrat šaty přes internet?

Zboží si nemůžete osahat a vyzkoušet velikost. Přesto je ale nakupování online lákavé. Z pohodlí domova nebo kanceláře, bez běhání z obchodu do obchodu si můžete vybírat mezi stovkami produktů, které jsou doslova na dosah ruky. Všechno je to tak lákavé, že? Jak ale vybrat napoprvé tu správnou velikost a vyhnout se vracení nebo výměně? Připravila jsem menší návod, jak vybrat ty správné šaty, které Vám padnou jako ulité!

1.         Jaký styl/ střih hledáte?

Dobrým vodítkem Vám bude, na jakou příležitost mají šaty být určené. Jiné šaty jistě budete vybírat na ples, jiné na svatbu a jiné zase na party v rytmu swingu.
Také je dobře možné, že si prostě jen chcete udělat radost a pořídit si nové šaty. To absolutně chápu a je to úplně v pohodě :-) 
Rozdělení šatů podle střihů se budu věnovat v samostatném článku zase příště, to je totiž kapitola sama pro sebe!

2.         To nejdůležitější – volba velikosti!

Vybrala jste si přesně ty pravé šaty, barva, styl, všechno pasuje a teď to důležité – zvolit správnou velikost! Jak na to? Používáme dvě základní označení velikosti, jejich vzájemný vztah najdete v tabulce. U šatů je určitě důležité sledovat tabulky rozměrů a vědět, kde se správně změřit. To také najdete na obrázku níže. A pak už by měl být výběr té správné velikosti hračka! :-)
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL
4XL
 Jak se správně změřit?

3.         Nevíte si rady?

Pokud si vůbec nevíte rady s výběrem podle čísel, tak to taky není problém. Určitě nám zavolejte nebo napište mail, jsme také na online chatu, moc rádi Vám pomůžeme a poradíme, jak nejlépe dovedeme!

4.         Stejně to neklaplo? Pak je tu výměna!


Někdy se to ani přes všechny rady, tabulky a měření prostě nepodaří a šaty nesednou. Rádi Vám velikost vyměníme, případně si můžete vybrat i úplně něco jiného. A pokud ani měnit nechcete, stačí zboží poslat zpět a my vrátíme penízky! U nás se prostě nakupuje bez rizika :-)

Tak hurá do toho! Vaše Katka

0 komentářů:

Děkuji, že jste tu a že jste moodní :-)