Domů

Otázka na tělo - Nosíte body?

Tak co? Nosíte? Jestli ne, je nejvyšší čas přijít jim na chuť!

Uvidíte, že se zamilujete do pohodlí, které body poskytují! Hned pro začátek ráda objasním otázku, která většinu z vás (určitě) napadá - jak se v tom chodí na záchod? :-)
Takže - je to jen a jen o zvyk, body se rozepíná na patentky, takže na rozepnutí stačí trochu zatáhnout a je to! Žádná velká práce to není, na zapnutí si rychle vytvoříte "grif" je to cvak cvak a hotovo. Za ten komfort, kdy se ze sukně nebo kalhot nic nesouká, to rozhodně stojí! Sama nosím body v zimě i pod šaty, jako spodní vrstvu vlastně úplně pod všechno, místo spodní košilky. Záda v teple jsou naprostý základ!
Nabízíme širokou škálu moodních body - hladká body bez rukávů i s dlouhým rukávem, která se skvěle hodí k tutu nebo Dolly sukním, nebo právě jako základ pro vrstvení. Dále body s netopýřími rukávy, která jsme si v poslední době obzvlášť zamilovaly - vypadají skvěle i ke kalhotám! A nakonec také body s různými krajkovými vsadkami, barevnými motivy a dalšími zajímavostmi.
Tak které vyzkoušíte vy? :-)

1 komentář:

  1. Companies available in the market} with huge regional presence and higher turnovers have achieved economies of scale via steady enchancment during the last years. Some of the main companies within the steel sheet trade are Nippon Steel Corporation, POSCO, JFE, and Baosteel. For aluminum sheets, Heated Blanket Full Size top players are Norsk Hydro, Arconic, Alcoa, and Hindalco.

    OdpovědětVymazat

Děkuji, že jste tu a že jste moodní :-)